Ana sayfa

shanghai Guangsu Manufacture Co.ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1

shanghai Guangsu Manufacture Co.ltd

Shanghai-Plastic Machinery Manufacturing Co, Ltd toplam 238 dönüm alana sahip, Şangay'ın Songjiang Bilim ve Teknoloji Parkı'nda yer almaktadır. Şangay-Hangzhou Otoyolu ve çıkış limanındaki aynı üç otoyolda bulunan ulaşım çok uygun ve Şangay Üniversitesi ve Şanghay Metro Hattı 9 Terminali --- Songjiang Xincheng İstasyonu'na bitişik.
Şirket, basın endüstrisinde bilinen yüksek kaliteli, verimli, enerji tasarrufu avantajları için "kaliteli ürünler, yıldız hizmeti" iş felsefesi, "Hafif plastik" kart enjeksiyonlu kalıplama makinesine sürekli olarak uymaktadır. Ana ürünleri arasında GM serisi kantitatif pompa enjeksiyon makinesi, HS serisi servo motorlar GSV serisi enerji tasarruflu enjeksiyon kalıplama makineleri ve 50 ton ila 2.000 ton arasında değişen değişken enerji hassas enjeksiyon kalıplama makineleri, enjeksiyon hacmi 30 gram ila 10.000 gram arasındadır. 40 çeşit spesifikasyonlu enjeksiyon makineleri ve ilgili yardımcı makineler, kalıplar ve yüksek kaliteli ortak tedarikçileri ve plastik kalıp ürünleri çevre birimlerinde geniş deneyime sahiptir. Ülke genelinde satış ağı olan 3,200'den fazla enjeksiyon kalıplama makinesinin yıllık üretimi; Ürünler Avrupa, Orta Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Afrika'ya, Rusya, ABD, Romanya, Türkiye, Hindistan, Suriye, İran, Myanmar, Nijerya, Kamerun, 50'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilirken, çeşitli sanayi ürünleri işleme ihtiyaçlarının yanı sıra, şirket, çok çeşitli plastik işleme yardımcı ekipman tedarikçileri ve çeşitli ürün işleme ihtiyaçlarını karşılamak için kalıp üreticileri geliştirmiştir. Yabancı firmalara mükemmel kalitede hafif baskı makineleri sağlamak için bir dizi ileri CNC işleme merkezi sunuldu ve ISO9001-2000 kalite yönetim sistemi belgelendirme standartları ve CE sertifikası ile ilk akranda.
Şirket, "teknoloji odaklı, yönetim yeniliği, önce kalite, müşteri ilk" yaklaşımını takip edecek, yeni ürün geliştirme çabalarını artırmaya devam edecek, önde gelen yerli seviyenin gelişimine odaklanacak ve dünyanın ileri düzeydeki bir dizi seviyesini yakalayacaktır. yeni ürünler, şirketimin ekonomik büyümedeki yeni parlak noktası olsun. Ayrıca, yönetim ve kalite kontrolünde tanınmış yerli ve yabancı araştırma enstitüleri ve girişimleriyle, iyi yapılandırılmış "hafif plastik" marka ile işbirliğini güçlendirmek için bir dizi yeni girişimin tanıtılması, kullanıcı memnuniyetini artırdı. Şirketimizin yönetim kurulu liderliğindeki tüm çalışanlarımız, şirketi, birinci sınıf yerli şirketler için yerli bir şirket kurmak için "birlik, doğruluk arayışı, özveri, yenilikçilik, öncü" ruhunu ortaya koymaya kararlıydı. Desteğin ve sevginin tüm arkadaşlarına içtenlikle teşekkür eder ve bizi ziyaret etmelerini memnuniyetle karşılıyoruz!
Plastik Makine, parlak bir gelecek yaratır. Yabancı işadamlarına rehberi ziyaret etmekten memnuniyet duyarız, yeni müşterilere güven ve destek kazanmak için müşterilere daha kapsamlı, daha profesyonel, daha ayrıntılı hizmetler sunmak için hiçbir çaba sarf etmeyeceğiz.
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : GS

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 14000000-16000000

Yıl kurulan : 2004

İhracat p.c : 40% - 50%

Şirket tarihçesi

İLETİŞİM

Adres: No.888, Kungang Rd, Songjiang Sci. Ve Teknik. Park, Şangay, Çin Halk Cumhuriyeti

Fabrika adres:No.888, Kungang Rd, Songjiang Sci. Ve Teknik. Park, Şangay, Çin Halk Cumhuriyeti